Obiekt Apartament IGA położony jest w miejscowości Biała Podlaska i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Brzeska – 44 km, Kościół św. Anny – 1,8 km.
W naszej ofercie m.in.: prywatny parking, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, WiFi, parking, bezpłatne WiFi, parking na miejscu, dostęp do Internetu, bezpłatny parking, całkowity zakaz palenia, wspólny salon / sala TV, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, czujnik dymu, WiFi dostępne w całym obiekcie, pokoje rodzinne.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:30 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament IGA o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Jeśli dokonasz zniszczeń lub uszkodzeń w obiekcie w trakcie pobytu, możesz zostać poproszony o wniesienie opłaty do PLN 400 po wymeldowaniu zgodnie z zasadami dotyczącymi zniszczeń obowiązującymi w tym obiekcie. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dostępne pokoje:
Apartament 8 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa, 1 rozkładana sofa - 82 mkw).
Biała Podlaska z litewskim rodowodem
Biała Podlaska to miasto w województwie lubelskim, przez miejscowość przepływają rzeki Rudka, Klukówka i Krzna która jest lewym dopływem Bugu.
Historia Białej Podlaskiej sięga roku 1345, kiedy nazwa miasta pojawiła się pierwszy raz w dokumentach historycznych. Pierwszymi właścicielami Białej Podlaskiej byli Iliniczowie, czyli litewski ród szlachecki herbu Korczak. Za założyciela miasta uznano Piotra Janowicza o przydomku "Biały."
Zabytki Białej Podlaskiej to: kościół pw. św. Anny, zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów, eklektyczne kamieniczki z przełomu XIX i XX wieku, późnobarokowy kościół pw. Narodzenia NMP, pomnik Józefa Ignacego Kraszewskiego, Zakon Braci Mniejszych Kapucynów, cmentarz żydowski, budynek dworca kolejowego z lat dwudziestych, zbiory Muzeum Południowego Podlasia, cmentarz prawosławny, budynek magistratu z 1835 roku, pomnik 34 Pułku Piechoty przy ulicy Warszawskiej czy austeria, czyli najstarszy dom zajezdny.
W czasach międzywojennych Biała Podlaska słynęła głównie z Podlaskiej Wytwórni Samolotowej, był też zakład chemiczny w którym produkowano pudry, mydła i pomady. W latach 1967-2009 działały zakłady włókiennicze Biawena. Od roku 1996 funkcjonuje firma AluTeam Polska która zajmuje się produkcją skrzyń ładunkowych do zabudowy samochodowej, działają też firmy budowlane i produkcji odzieży specjalnej, np. mundurowej.
W Białej Podlaskiej znajduje się baza noclegowa i baza gastronomiczna.
W Białej Podlaskiej było kiedyś lotnisko, używane do celów wojskowych. Obecnie obszar lotniska zajmowany jest przez jednostkę wojskową.
Miejsca kultury Białej Podlaskiej to: Muzeum Południowego Podlasia, Galeria Podlaska, Galeria autorstwa Janusza Maksymiuka, Kino Cinema 3D, Kino Novekino, Bialskie Centrum Kultury, Osiedlowy Klub Kultury Eureka, Kluby Kultury Piast i Scena oraz Filie Miejskich Bibliotek Publicznych.
Cykliczne imprezy które odbywają się w Białej Podlaskiej to Jarmark św. Michała, Podlasie Jazz Festival, Bialskie Dni Fantastyki, Biała Blues Festival, Pożegnanie wakacji i Art Of Fun Festival